fbpx

Seks dobry

Bo od tego głowa nie boli

Rodzimy się istotami seksualnymi

Ludzka seksualność to moja pasja. Od lat poszerzam swoją wiedzę i nastał ten moment,
w którym regularnie chciałabym się dzielić tym, co najpiękniejsze. Największy przełom nastąpił prawie trzy lata temu, kiedy postanowiłam rozmawiać z ludźmi o ich doświadczeniu, potrzebach, fantazjach i lękach. Wiele osób otworzyło się przede mną i dzięki temu, mam teraz tak dużo do przekazania. Prowadziłam warsztaty na festiwalu, czy lekcje edukacji seksualnej dla młodzieży. Mam nadzieję, że to dopiero początek.

Blog

Droga do gwałtu

Kiedy wychodzisz z przyjaciółmi do klubu co robisz przed? Zapytałam mojego przyjaciela. K: A co mam robić? No szykuje się, ubieram, zabieram rzeczy i wychodzę.

Wolność, a seksualność

Moja droga do legalnej aborcji. Dlaczego zrozumiałam, że kompromis to fikcja? Dlaczego przestałam oceniać i zaczęłam wspierać? Nie zawsze było tak kolorowo Pierwszy raz o

B w LGBT

17 maja był Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. Z tego tytułu miałam napisać tekst, jednak wir kwarantanny mnie porwał. Na początku było zdziwienie

Stendhal
Kochać to odczuwać rokosz oglądając, dotykając, czując wszystkimi zmysłami, jak można najbliżej istotę kochaną i obdarzającą nas miłością.

Polecane książki